X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
Logo
Canlı Destek 0850 305 66 10

Akınsoft Programları Hakkında Bilgi ve Demo Talep Etmek için tıklayın.

Kargo Teslimatı Sırasında Bilmeniz Gereken Önemli Noktalar Hakkında!

Değerli Çözüm Ortaklarımız ve Müşterilerimiz, Kargo teslimatları ve sonrasında yaşanılacak sorunları azaltmak adına aşağıdaki konulara önemle dikkat etmenizi rica ederiz.

Değerli Çözüm Ortaklarımız ve Müşterilerimiz,

Kargo teslimatları ve sonrasında yaşanılacak sorunları azaltmak adına aşağıdaki konulara önemle dikkat etmenizi rica ederiz.

1- Gelen ürünlerin paketini ve içeriğini kontrol etmeden, paketi teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayınız.
2- Ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz, gelen kargo paketini görevlinin yanında açınız. Aksi halde, herhangi bir eksik olması durumunda bunu ispat edemezsiniz.
3- Ürün hasarlı veya eksikse; kargo görevlisinden Hasar Tespit Tutanağı hazırlamasını isteyip, ürünü teslim almayınız. Ürünü kargo görevlisine iade ediniz. Bunun için öncesinde ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmektedir.

Not: İlgili maddelere dikkat ederek kargo teslim alma süreçlerinizi gözden geçirmenizi rica eder ve Çözüm Ortağı ve Müşteri kaynaklı yaşanabilecek kargo problemlerinden dolayı BİLENSOFT olarak sorumlu olmayacağımızı tekrar hatırlatmak isteriz.


Saygılarımızla,
BİLENSOFT Kargo Departmanı

Top