X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Tek Ürün Satış Scriptleri

AnasayfaYazılımlarTek Ürün Satış Scriptleri

Tek Ürün Satış Scriptleri


Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Ömürlük Lisans Nedir ?

Ömürlük lisans, satın almış olduğunuz yazılımı tekrar eden bir ücret ödemeden ömür boyu kullanmak anlamına gelir. Sadece satın alırken bir defaya mahsus ödeme alınır.

Lisanslı Web Scriptlerini tek bir alan adında mı kullanabiliyorum

Evet, birebir anda tek bir alan adında kullanabilirsiniz lakin alan adını istediğiniz vakit müşteri paneliniz üzerinden kendiniz değiştirebilirsiniz. Satın aldığınız yazılım artık yalnızca değiştirmiş olduğunuz yeni alan adında çalışacak eskisinde çalışmayacaktır.

Script Satın Aldım Kurulum Ücreti Öder Miyim ?

Mevcut yazılımların kurulumu oldukça kolay olmakla birlikte teslim edilen dosyalar içerisinde nasıl kurulduğuna dair doküman bulunmaktadır. Yine de müşterimiz tarafından talep edilirse ilk kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sonraki kurulumlar ise 25₺ ücrete tabidir.

Script Dosyalarını Teslim Ediyor musunuz ?

Evet, satın alınan tüm yazılım belgelerini müşteri panelinizden ebediyen en aktüel halini indirebilir ve kendinize ilişkin hosting yahut sunucunuza kurabilirsiniz. Web tasarım paketlerini kullanabilmek için bizim hosting yahut sunucularımızı kullanma zaruriliği bulunmamaktadır.

Aylık Script Lisansı Nedir ?

Aylık lisans, ödemesi her ay tekrar eden ödedikçe kullanıma devam edebileceğiniz bir alım türüdür. Fiyat olarak uygun olduğundan tercih sebebidir. Ödemesi geciktiğinden dolayı kapanan siteleriniz silinmez verileri kaybolmaz, ödeme yapılınca kaldığı yerden yayın hayatına devam etmektedir.

Yıllık Lisans Nedir ?

Yıllık lisans, ödemesi her yıl tekrar eden ödedikçe kullanıma devam edebileceğiniz bir alım türüdür. Fiyat olarak uygun olduğundan tercih sebebidir. Ödemesi geciktiğinden dolayı kapanan siteleriniz silinmez verileri kaybolmaz, ödeme yapılınca kaldığı yerden yayın hayatına devam etmektedir.

Acık Kaynak Script Satın Almanın Avantajları Nelerdir ?

Açık kaynak alım türü ile bir web tasarım paketi satın aldığınızda, bu ürünü aynı anda dilediğiniz kadar farklı alanadlarına kurabilirsiniz. Her alanadı için ayrı ayrı satın almanız gerekmez bu yönden bakılırsa oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda tüm dosyalar şifresiz olduğundan yazılım geliştirilebilir ve değiştirilebilir durumdadır.

Web Tasarımların İçeriğini nasıl değğşitirebilirim ?

Sitemizde bulunan tüm bweb tasarımlarının bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu panel sayesinde size iletilen yönetici şifresiyle giriş yaparak, ön yüzde görülen tüm resim, yazı gibi materyalleri kodlama bilmeden değiştirebilirsiniz. Daha iyi anlamak için ilgilendiğiniz web tasarımının admin demo sayfasını ziyaret ediniz.

Script Tasarımları Mobil Responsive Uyumlu mu ?

Sitemizde bulunan tüm web Scriptlerimizin bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu panel sayesinde size iletilen yönetici şifresiyle giriş yaparak, ön yüzde görülen tüm resim, yazı gibi materyalleri kodlama bilmeden değiştirebilirsiniz. Daha iyi anlamak için ilgilendiğiniz web tasarımının admin demo sayfasını ziyaret ediniz.

Tasarımı Aldım Logoyu Kim Tasarlayacak

Satın almış olduğunuz web tasarımında bulunan logo örnek bir demo görseldir. Firmanıza özel logo tasarlayabiliriz, bu hizmetin bedeli tarafınıza ayrıca yansıtılır, Faydalanmak için Seo Bölümünden Grafik tasarım ekranından Logo Tasarımı Sipariş verebilirsiniz?

Yazılımların Ortak Gereksinimi Nelerdir ?

Sitemizde bulunan tüm web yazılımlar linux hostinglerde çalışmakta olup, açık kaynak olmayan ürünler için mevcut hostinginizde ion cube loader, file_get_contents aktif olmalıdır. Tüm ürünler hemen hemen 7.1 ve üzeri versiyonlarda kolaylıkla çalışırlar.

Satın Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir ?

Kredi kartı, bankamatik kartı ve mobil ödeme ile yapılan ödemelerde ürünler otomatik olarak müşteri panelinize tanımlanır. Havale ile yapılan ödemelerde havale sonrası, ödeme bildirimi formu mutlaka doldurulmalıdır. Form doldurulduktan sonra panelimize düşen bildirim sonrası ödeme teyid edildikten sonra manuel onay verilmektedir.

Tek Ürün Scriptlerin'de aslında birden fazla ürün satmanız mümkün, sepet mantığı ile çalışan sistemi hemen satın alıp ürünlerinizi profesyonelce satabilirsiniz.


Top