X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Web Api Nasıl Kullanılır ?

AnasayfaYazılarWeb YazılımWeb Api Nasıl Kullanılır ?

Web Api Nasıl Kullanılır

 

İnternette birden fazla uygulama bulunmaktadır. Kişiler ihtiyaçlarını belirleyip ihtiyaçlarına uyan uygulamaları bularak kullanmaya başlayabilirler.

 

 Günümüzde bu konuda gerek şirketler gerek de bireyler olsun bu konuda bir yarış içerisine girmiş bulunmaktadırlar. Bu sebeple de eğer bir kişi bir konuda bir uygulama kullanımına ihtiyaç duyarsa bu konuda seçim yapabilme şansına sahiptir. Çünkü bir konuda geliştiren birden fazla uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların kalitesinin de oldukça yüksek olduğu söylenebilir. Eğer herhangi bir konu müşteriler tarafından talep görüyor ise bu konunun hemen pazarı oluşturulmuş olunur. Bu pazarda da yarış içerisinde bulunan kişiler ve şirketler en iyi ürünü vermeye çalışırlar. Bu yarış da piyasadan satın alma işleminde bulunmak isteyen kişilerin çok fazla seçenek arasından seçim yapma şanlarını ortaya koyar.

 

Piyasada Bulunan Uygulamalardan Alışveriş Uygulamalarının İncelenmesi

 

İnternet ağında üretilen uygulamalardan alışveriş uygulamalarını ele alarak bir inceleme yapılabilir. Bu inceleme sonucunda çok sayıda uygulamanın varlığı tespit edilebilecektir. Hatta bazı uygulamaların reklam bütçesinin de oldukça fazla olduğu tespit edilebilir.Alışveriş sitelerinde ise tavsiye edeceğimiz bir numaralı sistem akınsoft e-ticaret paketleri olacaktır. 25 Yıllık deneyimleriyle akınsoft bu işte oldukça başarılı .. Akınsoft'un Resmi bayilerinden ise BİLENSOFT sizlere profesyonel ekibi ile destek vermeye devam ediyor.

 

Uygulamaların Reklam Yapmadaki Amaçları

 

Eğer bir ürün müşteri çekebiliyorsa bu ürünün reklamı yapılır. Bu reklamlar web alanında da yapılabilir. Bu uygulamaların reklamının yapılmasının amacı ise hem elde bulunan müşterileri elde tutmaya devam edebilmek hem de yeni müşterileri çekebilmek içindir. Bazı uygulamaların müşterilerine indirim ya da kampanya uyguladığı da görülebilir. Aynı şekilde tüm insanların ya da bulunan bölgede yaşamını sürdüren insanların özel bulduğu günlere özel de indirim ve kampanyaların yapıldığı da tespit edilebilir.

 

Reklam Stratejilerinin Müşteriler Üzerindeki Etkileri

 

Peki, müşteriler bu durumdan nasıl etkilenmektedirler ya da etkilenmektedirler mi? Bu sorunun cevabını da uygulamaların satış verilerine bakarak elde edebiliriz. Uygulamaların satış verilerine bakıldığı zaman reklam yapıldığı dönemlerde, kampanya ve indirim dönemlerinde satış miktarlarında diğer durgun dönemlere göre arttığı tespit edilmiştir. Aynı şekilde reklam, indirim, kampanya stratejilerini uygulayan marka ve uygulamaların bu stratejileri uygulamayan marka ve uygulamalara göre daha fazla ve süreklilik gösteren satış grafiklerine sahip oldukları tespit edilmiştir.

 

Günümde Uygulama Kullanım Piyasası

 

Günümüzde internet alanında birden fazla uygulamanın erişimi mümkündür. Bu uygulamaları doğru seçerek ve doğru kullanarak bu uygulamalardan gerekli verimi sağlayabiliriz.

 

 

 


Top