X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

İnstagram Nasıl Açılır ?

AnasayfaYazılarReklam & Tanıtımİnstagram Nasıl Açılır ?

İnstagram Nasıl Açılır

 

Instagram fotoğraf ve video paylaşım olarak karşımıza çıkmaktadır. 1 milyar kullanıcısı olan bu platform Türkiye’de aktif olarak kullanılmaktadır. Fotoğraf ve videoların yanı sıra platform üstünden pazarlama ve gelir kazançlı bir alışveriş platformu olma yönünde ilerlemektedir. En popüler olan sosyal medya uygulaması Instagram’a iki şekilde kayıt yapılıp giriş yapılabilmektedir. Bilgisayarınızdan tarayıcıdan kendi sitesine giriş yapılarak veya mobil telefonlarda uygulama aracılığıyla kayıt yapılarak hesap açılabilmektedir.

 Cep Telefonundan Nasıl Giriş Yapabilirim?

 

 Telefonunuzdan uygulama üzerinden giriş yapmak için telefonunuzun işletim sistemine göre uygulama aplikasyonunu indirmeniz gereklidir. Android tabanlı bir telefonunuz mevcut ise PlayStore’den, İos tabanlı bir telefonunuz var ise AppStoreden ve HarmonyOS tabanlı bir telefonunuz varsa AppGalleryden indirebilirsiniz. Mobil telefonunuzdan diğer bir giriş yöntemi ise internet tarayıcınıza giriş yaparak instagram ana sayfasına giriş yapabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise bilgisayarınızdan internet tarayıcınıza giriş yaparak web sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 Nasıl Gelir Sağlayabilirim?

 

 Günümüzde çok popüler olan ve tercih edilen sosyal medya platformu olarak dikkat çekmektedir. Instagram üzerinden fotoğraf ve video paylaşabilir, bir işletmeniz veya markanız varsa reklamınızı yapabilir veya ürünlerinizi bu platform üzerinden satışa sunup gelir elde edebilirsiniz. Bunun için öncelikle kendi veya markanız adınıza bir hesap açmanız gereklidir.

 

 Kayıt İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

 

 Instagram uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya giriş yapınız. Ana sayfadan hesabınız yoksa kaydol seçeneği seçilir. Burada karşınıza cep telefonu numarası veya e-posta adresinizle kayıt olmanız gereklidir. Verdiğiniz iletişim bilgileri güncel olmalıdır ki kayıt doğrulama işlemi için sms veya e-posta ile kod gönderimi sağlanacaktır. Hesap açma işleminiz tamamlandıktan sonra ilk kayıt sırasında vermiş olduğunuz iletişim bilgisini, adınız, soyadınız ve Instagram kullanıcı adınızı belirtmeniz istenecektir. Bu kısımları doldurduktan sonra kayıt ol diyerek işleminizi tamamlayın. Artık sizde dünyanın en popüler sosyal medyasına kayıt gerçekleştirmiş oldunuz.

 

 Bilgisayardan veya cep telefonu internet tarayıcısından kayıt işlemi şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 https://www.instagram.com/ adresini internet tarayıcınızdan giriş yapın. Ekrana Bu sayfanın sağ alt köşesinde bulunan üye ol “kaydol” basarak giriş yapınız. Burada cep telefonu veya e-posta adresini giriniz. Ardından Adınız ve soyadınız, Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizi yazdıktan sonra kaydol tuşuna basak kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 


Top