E-Fatura & E-Arşiv Başvuru

EDM PORTAL

Edm Portal İle E-Fatura'ya Geçiş Ücretleri

EDM Portal ile Akınsoft Programları Üzerinden Fatura Kesebilir ve Portalınnızı Dilediğiniz Yerden İdare Edebilirsiniz. Bir yılın sonunda kullanılmayan kontörler önümüzdeki yıla devreder. Devreden yıl içinde kontörlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Yukarıdaki fiyatlara %20 K.D.V dahil değildir. Sözleşmeler 1 yıl süreli yapılır. Paket dolduğunda aksi bildirim olmadıkça aynı paketle yenilenir. e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye Entegrasyon paketini, WOLVOX 8 programı içerisinde alınacak ücretsiz e-Fatura / e-Arşiv / e-İrsaliye modülü ile birlikte satabilirsiniz.
NES PORTAL

NES Portal İle E-Fatura'ya Geçiş Ücretleri

NES Portal ile Bilensoft işbirliği sayesinde dilediğiniz yerden E-fatura alabilir gönderebilir ve faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Üstelik inanılmaz uygun fiyatlar ile sizlerleyiz. Bilensoft Merkezini arayıp istediğiniz zaman kontör yükleyebilir 7/24 TİCKET ile destek alabilirsiniz. Portal Kullanımı hakkında tüm detaylar ücretsiz olarak sizlerle paylaşılmaktadır.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Shopping Cart (0 items)

Haber Bülteni

En Yeni Haber , Duyuru ve Kampanyalardan en önce siz haberdar olmak istiyorsanız Mail Adresinizi bize bırakın.
Kapat
Haber Bülteni
X