X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıAkınsoft EğitimleriWOLVOX Restoran Programında Web Tab...

WOLVOX Restoran Programında Web Tabanlı Sıramatik Kullanımı

Wolvox Restoran  Programımızda self sevis ile hizmet veren işletmelerimizin müşterileri için sırlarını takip edebilmeleri için hazırlanan web tabanlı bir uygulamamızdır.
Sıramatik ekranı herhangi bir web tarayıcı üzerinden erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece herhangi bir pc, tablet, telefon, stick pc üzerinden kolaylıkla çalıştırılabilirsiniz.

Bunun için programımızda yapmanız gerekenler aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.
Wolvox 8 Restoran  programında program ayarlarında bulunan Müşteri Ekranı Web Tabanlı Sıramatik Kullan” seçeneği aktif edilmeli.
8f1e2bfc0c.png
Web tarayıcı adresine http://bu_bilgisayarin_ip_numarasi:port/SIRAMATIK/index.html adresini yazarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
55fda27a2b.png
NOT : Port numarası PDA server portunun 1 fazlasıdır. Port numarasını "PDA Server" bölümünden ayarlayabilirsiniz.
Örnek :
 PDA Server Port numarası 4500 olarak ayarlandı ise http://192.168.0.25:4501/SIRAMATIK/index.html şeklinde bir adres müşteri ekranı erişim adresi olacaktır.;
e929b5ce5a.png

Güvenlik için bu sistemin hangi IP adresine sahip cihazlar tarafından kullanılabileceğini belirtebilirsiniz. (Örnek : 192.168.0.102;127.0.0.1).
385a417eee.png
Sırada bekleyen sipariş yok ise müşteriye bekleme ekranı gösterilir. Bu ekranda ürünleriniz ve kampanyalarınız hakkında bilgiler verebilirsiniz.Boşta bekleme ekranı programınızın çalıştığı dizindeki SIRAMATIK klasöründe yer alan idle.html dir. Bu html dosyasını istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz

08b6b5a9bd.png
Sıramatik ekranına numara girişi yapacak kişinin kullanacağı adres http://bu_bilgisayarin_ip_numarasi:port/SIRAMATIK/operator.html dir Operator ekranında sıramatik ekranına istenen numara eklenebilir veya çıkarılabilir.
8d123e75da.png
Müşterimiz seçilerek adisyon açıldı. Ve sıra numarası verildi.
9be736d2fd.png
Operatör kendi ekranından sırasını verdi.
ec227f2c9f.png
Hazırlama tamalandıktan operatör ekranından durum değişikliği yaptıktan  sonra Müşterimiz siparişinin  ekrandan hazır olduğu görebilir ve teslim alabilir.
6fc580be47.png

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(3 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top