X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıAkınsoft Eğitimlerie-Fatura Xml Şablonuna Erişim

e-Fatura Xml Şablonuna Erişim

AKINSOFT Wolvox 8 e-Fatura desteği kapsamında "Özel Entegratör = Digital Planet ve EDM" firması ile anlaşmalıdır. AKINSOFT Wolvox 8 yazılımda kaydedilen e-Faturalar "Özel entegratör" aracılığı ile yasal olarak e-Faturaya tabi firmalara program içerisinde bulunan web portaldan online iletilebilmektedir.


 

  • Özel entegratör'e gönderilen faturaların tasarımlarının yapılabilmesi için Wolvox 8 programının e-Fatura modülündeki , e-Fatura ayarları alanından "Opsiyonel alan" seçimi yapılması ve .xml formatında özel entegratöre iletilmesi gerekebilmektedir.

  • Bu opsiyonel alanlar Wolvox 8 yazılımının veritabanı'nda bulunan özel alanların ilgili entegratöre dizayn işlemleri için iletilmesi için kullanılmaktadır.

  • Fatura genel bilgileri için "Fatura " sekmesinden , fatura hareket bilgileri için "Fatura Hareket " sekmesinden alan seçimi yapılmalıdır.

 

  • Dizayna eklenmesi istenen opsiyonel alanlar seçildikten sonra bir adet e-Fatura kaydı yapılarak gönderimi sağlanmalıdır.

 

  • Opsiyonel alanların seçiminden sonra gönderimi yapılan e-Faturalar , programın kurulu olduğu dizinde bulunan "Örn. D/AKINSOFT/Wolvox8/ERP/TEMP/Kullanıcı Adı(Örn. SYSDBA)/EFatura_Giden"  fatura işlemini gerçekleştiren personelin adının yazılı olduğu dosyanın içerisindeki EFatura_Giden klasörüne kaydedilmektedir.

  • Kaydedilen .xml uzantılı dosyalar bilgisayarlarda bulunan internet tarayıcıları ile açılabilmektedir. Açılan .xml dosyalarının tarayıcı üzerindeki görünümü aşağıdaki gibidir.

 

 

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(3 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top