X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

B2B NEDİR ?

 İngilizcesi "business to business" kısaltması olan B2B , "Şirketten şirkete" anlamına gelir. En kısa şekilde bir firmadan bir firmaya yapılan e-Ticaret iş modelidir.

     

      Genellikle bayillik sistemi olarak kullanılmaktadır. e-Ticaret sisteminiz üzerinden bayi olarak tanımladığınız kullanıcılara özel ürün gösterimi sağlayarak her bayinize özel  fiyat ve iskonto tanımı yapabilirsiniz.

       

        Akınsoft e-Ticaret üzerinde kullanım için "B2B satış sistemi"  modülü gerekmektedir. Sadece bayilere özel bir siteniz olacaksa siteye girişleri kapatarak bayilerinize özel vermiş olduğunuz kullanıcı  adı ve şifresi  ile giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. E-Ticaret  sitenize giriş yapıldıktan sonra her firma kendine tanımlanan fiyatlar üzerinden ürünleri görüntüleyerek sipariş oluşturur.

  

        Akınsoft e-ticaret üzerinden kullanıcılarınız giriş yaptıktan sonra  Wolvox Erp üzerinde oluşturduğunuz bakiyelerini görüntüleyerek ödeme yapabilirler. Bunun için e-ticaret ve Wolvox Erp üzerinde  cari kodları aynı olmalıdır. E-Ticaret üzerinden bakiyelerine karşılık ödeme alabilmeniz için  "online tahsilat " modülü gerekmektedir. 

 

         Kullanıcılar bakiyelerini görüntüleyebilmesi için  e-Ticaret panelinizden yapmanız gereken işlemlere  buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(21 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top