X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıAkınsoft EğitimleriAkınsoft Muhasebe Programı Ve İçeri...

Akınsoft Muhasebe Programı Ve İçeriği

Akınsoft Muhasebe Programı Ve İçeriği

 

Muhasebe programlarından akınsoft; ülkemiz merkezli yani yerli bir yazılım şirketidir. Bu yazılım programının erp aynı zamanda sektör bazlı yazılım çeşitleri bulunmaktadır. Yazılım alanlarına baktığımız zaman en önde Wolvox ve ERP aynı zamanda CafePlus programları gelmektedir. Akınsoft oldukça gelişmiş bir muhasebe programı olmaktadır.

 

 Akınsoft Muhasebe Programları

 

 Ön muhasebe alanında tüm finansal işlemlerin takibini ve aynı zamanda da raporlamasını, basit ve seri bir şekilde yapan muhasebe programı akınsoft e-ticaret birçok şirket tarafından kullanılmaktadır. Bu program sayesinde işletmeler için giren ve çıkan nakit akışlarını takip etmek; kar oranını belirlemek oldukça kolay bir şekil almıştır. Ayrıca bu program ile finansal süreçleri kolay ve de pratik bir biçimde yönetmek; tüm bu işlemlerin sonunda da raporlamalara da anında ulaşım sağlanmaktadır. Tüm bu süreçler pratik ve hızlı bir biçimde yapılmakta mobil ve web üzerinden iş süreçlerinin hepsi takip edilmektedir.

 

 Akınsoft Muhasebe Programının Kullanım Alanları

 

 Ön muhasebe ve kurumsal kaynak planlamasını detaylı bir şekilde kullanmak isteyen tüm firmalarda akınsoft e-ticaret  kullanılmaktadır. Akınsoft muhasebe programı modüler yapısı ile de oldukça çeşitli ve farklı kullanım alanlarına sahip olmaktadır. Bu konuda işletmenin küçük, ortak ölçekli, büyük olması baz alınmadan rahatlıkla kullanılmaktadır. Akınsoft muhasebe programının altyapı özelliği tüm bu işlemlere göre kurgulanmıştır. Akınsoft muhasebe programının içeriğine bakacak olursak;

 

-Çok kullanıcılı cariler

 

-Kasa

 

-Stok

 

-Fatura

 

-Çek-Senet

 

-İrsaliye

 

-Sipariş

 

-Döviz Takibi

 

-Banka

 

-Pazarlama

 

-Üretim

 

-İthalat

 

Olmaktadır. Tüm bu işlemler sayesinde işletmenin tüm finansal işlemleri; gelir-gider dengesi kolayca işlenmekte ve raporlama yapılmaktadır. İşletmelerin tüm bu işlemleri tek bir sistem ile yapmaları da son derece önemli bir durumdur. Bu muhasebe programı akınsoft Bursa bayisi olarak satışa sunulmakta ve işletmeye her konuda destek sağlamaktadır. İşletmeler sahip oldukları bu muhasebe programı ile hem yönetim hem de finans anlamında son derece başarılı bir yol izlemektedirler.

 

 Akınsoft Muhasebe Programı Özellikleri

 

 İşletmelerin en fazla kullandığı muhasebe programı olarak, akınsoft Bursa yetkilisi olarak size fayda sağlayacak tüm hizmetleri sunmaktayız. Akınsoft muhasebe programı ile ön muhasebe işlemleriniz kolaylaşacaktır. Ayrıca; işletme olarak stok kartlarınızda ana stok ile alt stok olarak tanımlama yaparak, tüm bu sistemler arasında sistemli ve de basit bulunabilecek olan kodlar oluşturulacaktır. Ayrıca bu program ile markalarınızı, model, renk gibi özelliklerle özel tanımlama yaparak ürünlerinizi daha kolay tanımlamanızı sağlar. Stoklarınızın sayımlarını bu program sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Tüm stok ürün transferlerini kolay bir şekilde yapabilirler.

 

-Cari bazında firmalara indirim veya fiyat tanımlamaları yapmak.

 

-İşletmenizde durum değişikliği olduğu zaman otomatik olarak sms ve e-mail gönderebilmek.

 

-Veri girişlerini tüm detayları ile yapmak ve hata oranını en aza indirgemek.

 

-Promosyon tanımlamalarını oluşturmak ve dönem dönem promosyon uygulamak.

 

-Uyarıcı ayarlamaları sayesinde tüm işlerinizi asiste etmek.

 

-E-teklif özelliğine sahip olan program tedarikçilerden gelen teklifleri kolayca görebilirsiniz.

 

-Belge onay tanımlamaları yaparak; şirketteki hiyerarşi sistemine uyumlu limit belirlemek.

 

-Online banka entegrasyonu ile manuel olarak giriş yapmanıza gerek kalmadan tüm bakiyelerinizi sistemsel olarak otomatik bir şekilde güncellemek.

 

-Ürünlerin satışlarında sevk planlaması yaparak; depodan çıkış yapılan ürünleri eksiksiz bir biçimde araca yüklemek.

 

-Script kullanım sağlanarak; tüm bu kullanımların amacına uygun olarak geliştirmelerini yapabilmek.

 

Akınsoft Muhasebe Programı Tedarik Süreci

 

 İşletme olarak Bursa ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız akınsoft Bursa bayisi olarak çok farklı hizmetler sağlayarak; hem kullanım özellikleri hem de kurulumu ile ilgili gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Muhasebe programı ile ilgili gerekli olan tüm yardımları sağlayarak, işletmenin yönetimi ve finansal özelliklerine uygun olan sistemi kurulum yaparak, işletmeye çok büyük katkılar sağlamaktadır.

 

 Bu konuda akınsoft Bursa yetkilisi firmamız kurulum aşamasında tüm işlemleri yaparak, işletmenin iş yükünü tam anlamı ile azaltmaktadır. Tüm bu işlemler dışında; cari, teklif, sipariş, fatura modülleriyle kolay kullanım sağlar, ihtiyaç duyulan sekmeleri ve çok farklı yenilikleri ile işletmenize farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Ayrıca her yönüyle işletmenin tüm gereksinimlerini gidermenin yanında insan odaklı çalışma stili ile işletmenize çok büyük katkı sağlayacaktır. İşletme olarak tüm yönetim ve finansal işlemlerinizde sistemli ve kolay işlemler yapmak istiyorsanız en doğru seçim akınsoft muhasebe programıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(120 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top